noclegi krasnystawul. Mostowa 27
Krasnystaw

Catering Krasnystaw
Restauracja Storczyk

Oczarujemy Państwa smacznym jedzeniem oraz pyszną kawą. Zapewniamy miłą atmosferę, o którą dba doświadczony personel. Już od pierwszej chwili w Restauracji Storczyk poczują się Państwo wyjątkowo.

Zadbamy o kulinarne emocje

Restauracja Storczyk
Oferta cateringu

W naszej ofercie znajdą Państwo catering na każdą okazję. Posiadamy elastyczne menu, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb, dzięki temu nasze usługi sprawdzają się zarówno przy imprezach okolicznościowych, jak i spotkaniach biznesowych. Menu ustalamy z wyprzedzeniem, dodatkowo dysponujemy serwisem do gorących napoi. Zapraszamy do kontaktu, w celu rezerwacji oraz pytań.

Polecamy w szczególności

Lunche / obiady

Posiadamy szeroki wybór dań obiadowych, które proponujemy podawać solo lub z przystawkami. Obiady sprawdzają się podczas imprez rodzinnych, ale również długo trwających spotkań biznesowych. Posiłki są w podgrzewaczach lub na talerzach.

Kanapki bankietowe

Mini kanapki o różnych smakach sprawdzają się przy każdej okazji. Tego typu przystawka nie wymaga zastawy, goście mogą częstować się używając jedynie serwetki. Posiadamy szeroki wybór smaków również w wersji wegetariańskiej.

Sałatki i surówki

Świetny dodatek do obiadu, ale również odpowiednio dobrana może być oddzielnym posiłkiem. To świetne rozwiązanie jeśli w przyjęciu biorą udział wegetarianie. Sałatki mogą występować również w połączeniu z serami i mięsem z dodatkiem sosów.

Przekąski bankietowe

Świetnie wyglądają na stole i bardzo dobrze smakują, sprawdzają się na dużych i małych przyjęciach. Przekąski bankietowe mogą występować w wielu odsłonach w tym wege i na słodko. Polecamy z naszego menu, koreczki, roladki, babeczki i mini kanapki. 

Desery

Serwując obiad nie można zapomnieć o deserze. Słodkie przysmaki idą w parze z gorącymi napojami. Wiele osób nie wyobraża sobie kawy lub herbaty bez słodkiej przekąski. Dysponujemy dużym wyborem deserów w postaci ciast z kremem, kruchych oraz owoców.

Kawa i herbata / napoje

Zapewniamy serwis do kawy i herbaty z nieograniczoną ilością napoi. Dodatkowo polecamy napoje zimne w postaci wody oraz soków. Warto dobrać słodkie przekąski w postaci kruchych ciastek lub inne. Ta usługa sprawdzi się przy każdej okazji rodzinnej oraz służbowej.

Organizujemy kompleksową obsługę cateringową w ramach

Komunii & chrzcin

Dysponujemy piękną salą oraz zapewniamy pyszne jedzenie. Zapraszamy do rezerwacji terminów przyjęć rodzinnych w restauracji Storczyk.

Imprez okolicznościowych

Nasza restauracja to dobre miejsce na organizację przyjęć z różnych okazji w tym urodzin i spotkań firmowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 

Styp

Są chwile, w których ciężko zająć się organizacją. W takich momentach stajemy na wysokości zadania i organizujemy przyjęcie za rodzinę.