noclegi krasnystawul. Mostowa 27
Krasnystaw

Noclegi Krasnystaw
Storczyk

Zapraszamy do spędzenia u nas nocy. Gwarantujemy przytulną atmosferę, pyszne śniadanie i miłą obsługę. Dokładamy wszelkich starań, by czas spędzony w naszych progach był przyjemnym odpoczynkiem.


Komfortowe warunki

Centrum miasta

Tanie noclegi

Storczyk

Pokoje do wynajęcia

Posiadamy 27 pokoi do wynajęcia. Zadbaliśmy o pełne wyposażenie, aby każdy z gości czuł się dobrze w naszych progach. Zapraszamy Państwa do spędzenia u nas czasu. Posiadamy restaurację oraz ogród do dyspozycji. Serwujemy śniadania, obiady, kolacje, przystawki i napoje. Pokoje można zamówić telefonicznie, online oraz w recepcji. Gwarantujemy korzystne cny oraz szeroki wybór pokoi. Z pewnością każdy będzie czuł się u nas dobrze i przytulnie.

Dostępne są pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe

blisko centrum
darmowe WiFi
darmowy parking
pokoje z łazienką
pojedyncze łóżka
podwójne łóżka
recepcja
telewizja satelitarna
śniadania
pokoje rodzinne
restauracja / bar

Storczyk Krasnystaw

Tani nocleg dla gości weselnych

Dla par młodych, które korzystają z naszej sali weselnej mamy korzystną zniżkę na noclegi. To duży wygoda, gdy goście weselni, którzy często przybywają z daleka mogą odpocząć w tym samym miejscu. Jesteśmy w stanie zmieścić około 76 osób. Posiadamy specjalnie przygotowany pokój dla nowożeńców. Z  naszych noclegów mogą również skorzystać pary, które planują przyjęcie w innym miejscu. Jedynym warunkiem są wolne pokoje, ponieważ pierwszeństwo mają zawsze planujący u nas przyjęcie weselne.

Obsługa wycieczek

Potrzebujesz noclegu dla grupy?

Mamy wiele pokoi, dzięki temu możemy przenocować dużą ilość osób. Jeśli potrzebują państwo noclegu dla grupy, to zapraszamy w nasze progi. Im większa grupa, tym korzystniejszą cenę jesteśmy w stanie zaproponować. Gwarantujemy przytulne pokoje, w których jest wszystko, czego potrzeba, by spędzić jedną lub kilka nocy. Zapraszamy na śniadania i inne posiłki do naszej restauracji, serwujemy pyszną kawę od wczesnych godzin porannych. Przypominamy o ty, że rezerwacji warto dokonać z wyprzedzeniem.

Nocleg w Storczyku

Zarezerwuj pokój w Krasnymstawie